Sepetim (0) Toplam: 0,00 TL

Gizlilik ve Güvenlik

Gizlilik ve Güvenlik Polikitası

Sitemizden vermiş olduğunuz bilgiler tümüyle sitemizle ilgili işlemler için kullanılmakta, bir başka kişi veya kuruluşla paylaşılmamaktadır. Biz edindiğimiz ip adresini, kullanım veya gizlilik politikamız ihlal edilmediği sürece, herhangi bir kişisel bilgi ile eşleştirmemekteyiz. Bu gizlilik politikası herhangi bir sebepten dolayı bildirimde bulunmaksızın zaman zaman değiştirebilir veyahut da yenilenebilir. İşbu sebeple güncellenen Gizlilik Politikası hakkında kullanıcıların bilgi sahibi olduklarını periyodik olarak gözden geçirmesini öneririz.

Der yayinevi tarafından iletilen işbu ticari elektronik iletileri almak istemiyor ve almayı onaylamıyor iseniz info@deryayinevi.com.tr adresine üyelik iptal olarak mail atabilirsiniz.

Ödeme yaptığınız kredi kartı bilgileri sitemizde tutulmamaktadır.

Ödeme sırasında girilen bilgiler SSL sertifikasına sahip şifreli bir bağlantıyla doğrudan bankaya yönlendirilmekte, ödeme işlemi bankanın sunucularında gerçekleştirilmektedir. Bundan kaynaklı ihlallerden bankasının kendisi sorumlu olmaktadır.

İnternet üzerinden iletilen Kişisel Bilgiler'in gizliliği konusunda mutlak bir garanti verilmesinin söz konusu olmadığını, internet üzerinde Kişisel Bilgiler'in iletilirken kullanıcılara mümkün olan en üst düzey tedbir almalarını tavsiye ediyoruz. Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz internet güvenlik standardı olan SSL secure sistemi ile 128 mbit şifrelenmiştir. Bu şekilde internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlarda ele geçirilmesi önlenmiştir. Kullanıcılar tarafından verilen bilgilerin doğru ve eksiksiz olması kullanıcıların sorumluluğundadır.

Kullanıcı üyelik işlemlerini iptal ettirmek, değiştirmek veya güncellemek isterse, info@deryayinevi.com.tr adresine bir mesaj atarak bunu talep edebilir.

Kullanıcı profili iptal edilen kişinin tüm özel bilgileri geri dönüşümsüz olarak sistemden silinir.

Der yayınevi, herhangi bir ihlali fark ettiği anda kullanıcıları bu konuda vakit kaybetmeksizin bilgilendirir, yasalara uygun bir şekilde takibinin yapılmasına olanak tanır ve bilgilerinin güvenliğini elinden gelen en iyi şekilde sağlar.

Kapat