Sepetim (0) Toplam: 0,00 TL

Teslimat Süresi & Koşulları

Teslimat Süresi & Koşulları

Siparişin teslim edilmesi:

Siparişleriniz tedarik sürecine alındığı anda siparişinizdeki ürünler stoklarımızda mevcut ise sipariş günü, mevcut değil ise sitemizde ürünlerin yanında belirtilen temin süresi içerisinde tedarik edilip kargoya verilmektedir.

 

*Saat 14:00 dan sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınmaktadır.

*Cumartesi öğleden sonra ve Pazar günleri verilen siparişler Pazartesi günü işleme alınır.

Siparişinizin durumunu Sipariş Takip sayfasından izleyebilirsiniz.

Resmi tatil günlerinde verilen siparişler mesai saatleri içerisinde kargoya verilmektedir. Kargo teslimat süresi teslimatın gerçekleştirileceği il/ilçe veya köye göre değişiklik gösterebilir. Siparişin kargo şirketine zamanında teslim edilmiş ancak kargo şirketindeki aksaklıklar dolayısıyla teslimat gecikmiş ise bu gecikmeden www.deryayinevi.com.tr sorumlu değildir.

 

Kargonun ücretlendirilmesi: Alışveriş sırasında kargo ücreti ödenecek olup ayrıca kargo ücreti tarafınızdan talep edilmez. Sipariş toplamının 450 Türk Lirası'nı geçtiği ve varış noktasının Türkiye sınırlarında olduğu durumlarda kargo ücreti Der Yayınları tarafından üstlenilir ve müşteri ürün teslimi sırasında ücret ödemez.

Türkiye Cumhuriyeti şehirleri haricindeki hiç bir müşteri ücretsiz kargodan yararlanamaz. (Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ndeki müşteriler de ücretsiz kargodan yararlanamaz.)

Kapat